Olgu lubada raskem kui täita

pilt.phpdddTerve Mõistuse Sündikaadi tegijail on hea meel, et kevadistel valimistel tulle minev Isamaaliidu ja Res Publica liit on oma eile välja käidud programmilised seisukohad võtnud siin ilmunud artiklitest ja diskussioonidest.

On ju Sündikaat algusest peale rõhutanud, et traditsiooniliste pereväärtusteta, maailmas meile kärbseid pähe ajavasse propagandasse terve mõistusega suhtumiseta ning Eesti rahvuslikke huvisid kindlameelselt kaitsmata pole meil rahvusena juba õige pea tulevikku.

Working for the government can be tiring. Do not get too worked up. Play a round of casino games with Ukash Australia to blow off steam.

Vanasõna ütleb aga, et hea mees, kes lubab, veel parem, kes teeb. Res Publical oli eelmiste Riigikogu valimiste järel mitme aasta vältel võimalus nii valitsuses kui parlamendis näidata, et nad tõepoolest juurutavad Eestis uut poliitilist kultuuri ja võitlevad rahvuslike huvide eest. Mis välja tuli? Samasugune valetamine ja vassimine nagu meil nn. vanade erakondade puhul juba tavapäraseks saanud. Ongi siis nii, et terve pere raamidesse mahub Res Publical kenasti ka homondus, terve mõistus väljendus euroreferendumi ajal idiootse jutuga valikust lääne ja SRÜ vahel, rahvuslike huvide eest võitlemine tipnes aga Lihula ausamba häbiväärse röövimisega ning monumenti kaitsma tõtanud kohaliku rahva tümitamisega.

Nüüd siis lubatakse jälle midagi. Tõsi küll, et lubadused veidigi usutavamalt kõlaksid, jagatakse neid Isamaaliidu ree pealt ja Mart Laari suu läbi. Lubatakse, muide, täiesti süüdimatult ja küüniliselt kõike seda, mida võimul olles hoolimatult jalge alla tallati: tervet peret, tervet mõistust ja tervet Eestit.

Härrased äraostmatud, ei kõla millegipärast usutavalt! Lubage kasvõi kirikus!

About the author