laoriiulid

Maailmas, kus materiaalseid asju on järjest rohkem, vajab meist igaüks nende hoiustamiseks häid lahendusi ja süsteeme, mis tagaks korra selles lõputute võimaluste virr-varris. Lihtsaim, mugavaim ja odavaim viis selleks on kasutada laoriiuleid. 

Laoriiulid võimaldavad teil paigutada süsteemselt ja ruumisäästlikult peaaegu kõiki igapäevaeluks või tööks vajalikke esemeid, olgu need siis maalid, nööbid, raamatud või ehitusmaterjalid. Valikust leiate just õige kõrguse, laiuse, pikkuse ja sügavusega riiulid. Samuti saate valida jäigalt põrandale või seinale kinnitatavad või hoopis ratastel liigutatavad riiulid. 

Väga hinnatud ja kõige enam kasutatud on nn. avatud riiulid, mis aitavad visuaalselt kiiresti leida vajamineva toote. Samuti annavad need kiire info üldisest laoseisust ja mahust. Näiteks märkate koheselt, kui mingi riiul hakkab liigselt tühjenema ning saate tänu sellele koheselt hakata tegelema toote juurdetellimisega.

Laoriiulite abil korrastate oma garaaži, poe laoruumi või tehase materjalivaru kerge vaevaga. Luues endale vajaliku süsteemi, on edaspidi riiulitelt vajaminevad materjalid või tooted kergesti leitavad. 

Võimalused on lõputud, nii et igale maitsele ja vajadusele on olemas lahendused.

Laoriiulit valides on ülioluline, et see oleks tugev ja vastupidav ning nende kandevõime sobiks teie ladustatavate toodete kaaluga. Kaasaja tehnoloogiad võimaldavad toota laoriiuleid just iga kliendi vajadusi silmas pidades. 

Toome mõned näited:

  • Kui teil on laoplatsil vaja riiulite pinda sageli muuta, sobivad teile konsoolriiulid, mida saate kerge vaevaga vastavalt teie vajadustele sobilikku mõõtu reguleerida. Need sobivad eriti hästi suurte mõõtmetega kaupadele.
  • Moodulriiulid sobivad, kui teie tooted on pakendatud kastidesse või need on väiksema mõõtmelised, sest moodulriiuleid on võimalk ümber tõsta ja paigutada vastavalt teie toodete või pakendite suurusele ning te saate lisada ja eemaldada riiuleid, kui selleks on vajadus.
  • Kaubaalustele on vastava tugevuse ja mõõtudega kaubaalusteriiulid.
  • Arhiividele, muuseumidele ja raamatukogudele on spetsiaalsed liikuvad arhiiviriiulid, mis hoiavad kokku põrandapinda ja loovad parima keskkonna teie kogudele.

Igal juhul on valik nii suur, et teie vajadused saavad kindla ning kvaliteetse lahenduse. 

By Mihkel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.